Register
It is currently Sat Jun 27, 2026 09:26 am

Продам Glock 42

View active topics

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 PostPosted: Thu Jun 25, 2026 15:41 pm   
sniper
User avatar

Joined: Sat Jul 12, 2008 12:38 pm
Posts: 1288
Location: Kohtla-Jarve
Настрел 2 магазина ( 12 шт) .Состояние нового : ни царапин,ни потертостей,ни следов выработки . В комплекте 2 мага ,кайдексная внутренняя кобура на ремень в 35( или 40 ) мм ,кобура кайдексно-кожаная внутренняя на ремень пошире ( 40-45 мм) .
Это самый маленький глок.Меньше 43-го ,короче и тоньше. Можно легко носить в кармане шатанов и даже рубашки. Вес с патронами 450 граммов.
Отличный вариант для зимы и лета.В отличие от других "мальков" имеет взрослые прицельные ,что очень хорошо .
Глок- всегда Глок! Даже небольшой :mrgreen:

550 .-


Top
 Profile  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009
Web design by Aicybe